אודות

"אלפא מתכננים" נוסד על ידי פסטרנק ילנה על בסיס שלוש אבני יסוד- הקשבה ללקוחות, מקצועיות ללא פשרות וניסיון עשיר. אלפא מתכננים מהווה חלק חשוב ומשמעותי בבניה הפרטית והמסחרית באזורי פעילות רחבים הכוללים את טבריה והסביבה, עמק הירדן, עפולה והעמקים, הגליל התחתון,רמת הגולן, כרמיאל, נצרת וצפת. לאורך השנים יצאו מפתח משרדנו עשרות רבות של לקוחות מרוצים אשר נהנו לא רק מניסיון עשיר של השותפים ועובדי המשרד אלא גם מחוויה מהנה ויחס אישי. אנו ב"אלפא מתכננים" שמים לעצמנו סטנדרטים גבוהים ביותר אך חשוב לא פחות הוא היחס האישי אשר כל לקוחותינו נהנים ממנו. הקו המנחה את ילנה, זיאד ועובדי המשרד הוא להיות קשוב לצורכי הלקוח ולעצב את ביתו באופן ייחודי אשר יענה על כל צרכיו.

אנו ב"אלפא מתכננים" מודעים לעובדה כי חווית הבניה של ביתכם יכולה להיות קשה ומבלבלת, אך יכולה להיות גם חוויה מהנה, אין כל ספק כי כאשר לקוחות "אלפא מתכננים" מקבלים ליווי אישי וייעוץ מול הרשויות הרבות שצריך לעבור בדרך לבית חלומותיכם החוויה נעשית לנעימה הרבה יותר.

כל לקוח אשר מגיע ל"אלפא מתכננים" נפגש ישירות עם פסטרנק ילנה ולאחר הבנת רצונות ומגבלות הלקוח מתחילים בעבודה. אנו בעלי ניסיון עשיר במגוון רחב של סגנונות עיצוב ותכנון כך שיש באפשרותנו להתאים את סגנון הבית לחזון של הלקוח. במהלך העבודה אנו לא מגבילים את לקוחותינו במספר הפגישות ונותנים להם יד רחבה בתיקוני סקיצות ומציעים אפשרות של הדמיה ממוחשבת. לאורך כל פרויקט התכנון והבניה אנו עומדים לצידכם וזמינים עבורכם גם לאחר שעות פעילות המשרד.

לנה-פסטרנק

פסטרנק ילנה

ילידת אוקראינה, סיימה את לימודיה בהצטיינות ועבדה כשכירה באוקראינה במשך כ-10 שנים עד לעלייתה לארץ בשנת 1990. בשנת 1991 נרשמה ילנה בפנקס המהנדסים והאדריכלים הישראלי ועד שנת 2005 עבדה כשכירה במשרד אדריכלים גדול. משנת 2005 בעליה של "אלפא מתכננים". ילנה שסה"כ בעלת מעל 25 שנות ניסיון מאמינה כי "המילה מושלם זו לא מילה גסה, בית מושלם בהחלט יכול להיבנות אם לצוות התכנון יש מספיק ניסיון והשראה.