שירותים נוספים

בנוסף לשירותינו העיקריים ובמטרה לתת פתרונות חכמים ומקיפים לכל תחום הבנייה, אלפא מתכננים מציעים ללקוחותינו שירותים משלימים כדלקמן:

שינוי ת.ב.ע- תוכניות מפורטות

לכל שטח במדינת ישראל יש הגבלות על הבניה בו, במקרים רבים יש רצון או צורך לחרוג מהגבלות אלו. על-מנת לבצע חריגה חוקית יש לעבור תהליך שנקרא שינוי תב"ע. זהו תהליך קשה שמחייב התמודדות מול הוועדה המחוזית, עריכת תוכניות באופן מתאים וייצוג הולם, לא כל אדריכל ולא כל משרד אדריכלות בעל קישורים מתאימים בשביל לעבור את התהליך בהצלחה. אנו ב"אלפא מתכננים" בעלי ניסיון עשיר בתהליך הנ"ל ומייצגים בכבוד את לקוחותינו מול הוועדה לתכנון ובניה, מחוז צפון.

חוות דעת מקצועית

לצערנו, מפעם לפעם אנשים נתקלים באנשי מקצוע לא מנוסים וכתוצאה מכך ישנן טעויות בתכנון או בבניית הבית. במקרים רבים מזמין העבודה מצליח להגיע להסדר הולם עם הנושא באחריות לטעות, אך במקרים אחרים נאלצים להגיע לבתי המשפט. במקרה שבו חלה טעות במהלך פרויקט הבניה, ונתקלתם בדלתות סגורות מצד נושא האחריות על התובע להגיע לבית המשפט מצויד בחוות דעת מקצועית על טיב הנזקים וחומרתם. אנו ב"אלפא מתכננים" ערוכים לבדיקת פרויקטים שבוצעו מחוץ למשרדנו על-מנת שנוכל לסייע לכם ולהכין עבורכם חוות דעת מקצועית המתאימה לבתי המשפט.  

ייצוג בוועדות

וועדות התכנון והבנייה מהוות תהליך בירוקרטי קשה עבור רוב הלקוחות, מענה לדרישות הוועדה עלול להוות תהליך קשה ומבלבל עבור מי שלא מודע לפרטי התהליך. אלפא מתכננים מייצגים בכבוד את לקוחותינו אל מול הוועדות השונות בצפון ובכך מקצרים ומקלים על כל שלבי התהליך.  

פיקוח אדריכלי על עבודות גמר

לכל אורך שלבי הבניה רצוי שיהיה בסביבה איש מקצוע שיוכל לפקח על טיב הבניה בפועל. רוב מזמיני העבודה אינם אנשי מקצוע שיכולים לזהות טעויות של הקבלנים השונים כמו טיח, ריצוף, אלומיניום וכו. תפקידו של האדריכל בשרות זה הוא להגיע לבית בזמן הבנייה ולפקח כי העבודה מבוצעת בצורה מקצועית איכותית ובסטנדרטים גבוהים. הזמנת שרות זה עשויה לחסוך כאב ראש והוצאות מיותרות.

שירותי קונסטרוקציה

בכל פרויקט בנייה חובה להיעזר במהנדס בניין, אשר עושה עבודה שאינה במסגרת תפקידו של האדריכל. לרוב תאלצו לחפש מהנדס בעצמכם והאחריות על התאום בין השניים יהיה על כתפיכם. ב"אלפא מתכננים" תינתן האפשרות לעבוד עם מהנדס הבית, זוהי ישות עצמאית אשר לא קשורה באפן ישיר ל"אלפא מתכננים" אך במסגרת שרות זה אנו מעבירים את החומרים הרלוונטיים למהנדס בעצמנו, דואגים לקביעת הפגישות הנחוצות ועובדים בשיתוף פעולה מלא מזה מספר שנים
קבלנים, יועצים ומהנדסים
בשלבי הבנייה השונים תאלצו לבצע הזמנות עבודה אצל קבלנים ויועצים רבים, כמו קבלן גבס, קבלן שלד ומהנדס חשמל. ניתן לצאת למסע חיפושים אחר אנשי המקצוע המתאימים לכם וניתן להיעזר בשרות זה ולקבל המלצות על מגוון בעלי מקצוע מתאימים.[/fusion_text]